Informācija

Mēs ievācam šāda veida informāciju no saviem lietotājiem:

Informāciju, kuru sniedz pats lietotājs.

Mēs saņemam un glabājam Jūsu sniegto informāciju. Jums ir iespēja nesniegt konkrētus datus par sevi, ja to nevēlaties, tomēr var gadīties, ka tādēļ Jūs nevarēsiet izmantojot visus mūsu pakalpojumus.

Reģistrācija.

Lai izmantotu latveloclub.lv sniegtos pakalpojumus, Jums jāizveido lietotāja konts un jāizpilda reģistrācijas forma, kurā tiek prasīta tāda informācija kā vārds, uzvārds, e-pasta adrese utml.

Lietotāju un spēlētāju profili.

Lai ļautu Jums izpausties, mēs piedāvājam papildus iespēju sniegt vairāk informācijas par sevi savā profilā, tai skaitā fotogrāfiju ievietošanu.

Automātiska informācijas ievākšana.

Informācijas izmantošana.

latveloclub.lv izmanto informāciju, lai ziņotu Jums par Jūsu pašreizējo vai gaidāmo dalību; lai nosūtītu rēķinus lietotājiem, kuri iegādājušies preces no mums; lai veiktu sūtījumus klientiem; lai informētu Jūs par jaunumiem, aptaujām un citiem piedāvājumiem; lai atvieglotu sociālo tīklu lietošanu un spēļu uzstādījumus (piemēram, aplikācijas izmantošana Facebook, uzaicinājumu nosūtīšana draugiem, lietotāju interešu grupu veidošana, u.c.), un, neizmantojot personīgu un identificējamu informāciju, analizētu tendences mūsu vietnē.